ZAPYTANIE / KONTAKT

Zapraszamy do rezerwacji/zapytań

Formularz zapytania

  Wybrane atrakcje:
  paintball Junior 7-10 latpaintball LITE 11-16 latpaintball pakiet 200paintball pakiet 400paintball pakiet 500quady 30 minut/os w tereniequady 60 minut/os w tereniestrongmen/drwalestrzelnice łuk/paintballowa/ASG/wiatrówkabumper ball doroślibumper ball dzieci od 6 latarchery tag od 14 latstrefa rekreacyjna dziennastrefa rekreacyjna nocna
  Rodzaj imprezy:
  rezerwacja imprezyzapytanie o ofertę ogólnąmybenefit - rezerwacjavoucher, kupon, bon - rezerwacjawieczór kawalerskiimpreza firmowaogniskoimpreza rodzinnaurodziny dla dziecigrupa młodzieżowa do 18 z opiekunemusługi cateringowe

  ul. Redycka 77 51-169 Wrocław

  Telefon: 511 988 427

  Email: biuro@fortprzygody.pl

   

  W celu usprawnienia obsługi  zapytań prosimy o szczegółowe informacje email lub kontakt telefoniczny.

   

  Rezerwacje i zapytania w języku angielskim kliknij tutaj

  Informacje

  Wpłaty należy uiścić dopiero po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji emailem.
  Brak wpłaty w terminie rezerwacji spowoduje usunięcie rezerwacji.

  Przesłanie formularza zapytania nie jest wiążąca jako rezerwacja.

   

  • Nie obsługujemy klientów z własnymi kulkami.
  • Nie wolno używać na terenie Fortru Przygody własnej pirotechniki.
  • Pakiety promocyjne się nie łączą jeśli promocja tego jasno nie określa.
  • Można u nas zagrać w paintball dowolną ilością osób.
  • Jeśli nie masz grupy zostaniesz dołączony do innej grupy.
  • Rezerwując i opłacając wcześniej mają Państwo pierwszeństwo do skorzystania z miejsca piknikowego.
  • Grupy paintballowe łączymy do maksymalnie 40 osób na jednym polu paintballowym dając szanse gry dla pojedynczych osób lub małych grup. Jednocześnie na naszych 3 polach paintballowych możemy obsługiwać do 100 osób.

  1. Osoby, które nie przestrzegają regulaminu i zasad bezpieczeństwa przedstawionych przez instruktorów podczas szkolenia, zostaną czasowo lub całkowicie usunięte z uczestnictwa w grach lub innych atrakcjach.

  2. Uczestnicy będący pod wpływem alkoholu lub środków odurzających nie będą dopuszczeni czasowo lub całkowicie usunięci z uczestnictwa w grach lub innych atrakcjach realizowanych w Forcie Przygody.

  3. Wpłacone zadatki za gry oraz inne atrakcje towarzyszące, np. jazda quadem, przepadają i nie podlegają wymianie na inne świadczenia lub zwrotowi pieniędzy, jeśli uczestnik został usunięty z powodu naruszenia regulaminu lub zasad bezpieczeństwa lub nie stawił się o wyznaczonej porze rozpoczęcia atrakcji.

  4. Wpłacone zadatki nie podlegają reklamacji, jeśli usunięcie uczestnika nastąpiło z jego winy.

  Dojazd

  Wjazd samochodem lub autokarem do Fortu Przygody jest możliwy tylko od ul. Redyckiej. Jadąc od ul. Sołtysowickiej za pętlą autobusową 116 (będzie po lewej stronie) w stronę ul. Kamieńskiego od razu za zakończeniem płotu FONBUD skręcamy w prawo na teren dawnych poligonów wojskowych. Drogą brukową prosto ok 800 m według drogowskazów Fort Przygody. Jadąc od ul. Kamieńskiego skręcamy w lewo przed płotem Fonbud (widać banery kierunkowe).