GRUPY SZKOLNE I WYCIECZKOWE

Każda wycieczka zaczyna i kończy się przygodą w forcie 🙂

Zapraszamy do odwiedzenia Fortu Przygody w czasie zajęć szkolnych jak i poza lekcyjnych. Nasza oferta stanowi świetną propozycję na organizację zajęć lekcyjnych oraz pozalekcyjnych w czasie szczególnych dni szkolnych takich jak: Dzień Wiosny, Dzień Dziecka, Święto Pieczonego Ziemniaka jak i rozpoczęcie lub zakończenie roku szkolnego. Program pobytu w Forcie uzależniony jest od ilości czasu jaki posiada grupa oraz budżetu.

Każda propozycja programowa opracowywana jest dla potrzeb oraz wielkości grupy, a ceny rozpoczynają się już od 20 zł/osobę. Wszystkie grupy szkolne niezależnie od wieku, które przybędą do Fortu Przygody w dniach poniedziałek – piątek z programem w godzinach 9:00 – 15:00 mogą liczyć na specjalne ceny.

Posiadamy także gotowe schematy: np: Paintball Junior, ognisko, gry sportowe na świeżym powietrzu, gry terenowe z poszukiwaniem przedmiotów oraz zadań.

Realizujemy także nasze programy pod hasłem: Lekcja z Przygodą, to ciekawa forma zajęć zawierająca elementy aktywne , łamigłówki, zajęcia ze sprzętem na co dzień obcym dla naszych dzieci.

Dla wszystkich grup szkolnych zainteresowanych spędzeniem czasu w Forcie Przygody mamy specjalną ofertę.

W ramach pobytu w Forcie spędzicie aktywnie czas, a wspomnienia pozostaną na długo w pamięci.

Duży zielony teren, magazyny pełne sprzętu umożliwiającego aktywne i ciekawe spędzenie czasu na świeżym powietrzu, to ważne elementy naszej oferty.