CENNIK

O więcej naszych atrakcji i możliwości zapytaj podczas rezerwacji

Cennik Paintball

Promocyjne pakiety

PAKIET 400

Pakiet dla grup, w której wszyscy uczestnicy z grupy jednogłośnie z góry podczas rezerwacji decydują się na (400 szt. kulek, marker, butla, gaz Co2 lub HP, maska, rękawiczki, kombinezon) promocyjne ceny pakietów ważne tylko przy wcześniejszej rezerwacji pakietu dla całej grupy.

140 zł/os.

PAKIET 500

Pakiet dla grup w której wszyscy uczestnicy jednogłośnie z góry podczas rezerwacji decydują się na (500 szt. kulek, marker, butla, gaz Co2 lub HP, maska, rękawiczki, kombinezon) promocyjne ceny pakietów ważne tylko przy wcześniejszej rezerwacji pakietu dla całej grupy.

150 zł/os.

PAKIET TAKTYK 800

Pakiet dla grupy minimum 8 osób zawiera: 800 kulek/osobę, pirotechnikę, zaawansowane scenariusze wraz z rekwizytami, radiokomunikacja podczas gry oraz karabinki full auto dla wybranych graczy funkcyjnych.

250 zł/os.

PAKIET STARTOWY 200

Pakiet (200 szt. kulek, marker, butla, gaz Co2 lub HP, maska, rękawiczki, kombinezon).

95 zł/os.

DODATEK DO PAKIETÓW

Opis: Całość gry – wszystkie scenariusze zamknięte fabułą (II Wojna Światowa, Afganistan, Mongolia lub Gwiezdne Wojny – scenariusz zależny od wielkości grupy, wieku uczestników i warunków pogodowych – wybór zależy tylko od instruktora).
Cena zawiera: rekwizyty związane z tematyką, środki pirotechniczne oraz specjalne wyposażenie. Gry fabularne dostępne wyłączenie dla grup powyżej 20 osób.

25 zł/os.

Cennik Paintball dla dzieci

Paintball Junior (SPLATMASTER) wiek 7 – 13 lat przy minimum 14 osobach płatnych

Jest to najczęściej wybierana atrakcja na urodziny oraz wycieczki klasowe.  Cena od osoby przy  minimum 12 osobach.

70 zł/os.

Paintball wiek 14 – 18 lat

Grupy szkolne, urodziny dla młodzieży, itp.

Dodatkowe kulki

25 zł/100szt.

Cennik Quady

Wybór wersji jazdy na torze czy w terenie jest w momencie rezerwacji.
Ważne! Na miejscu nie ma możliwości zmiany.

Jazda na torze

W tym quad, kask, instruktaż, paliwo, opieka instruktora.
Uwaga! Rezerwacja minimalna to 2 osoby na 30 minut lub 1 na 60 minut.

30 min: 150 zł/os./quad
60 min: 280 zł/os./quad

Jazda terenowa

W tym quad, kask, instruktaż, paliwo, instruktor pilot.

30 min: 150 zł/os./quad
60 min: 300 zł/os./quad

Jazda terenowa quadem instruktor wozi dzieci

W tym quad, kask, instruktor, paliwo.

60 min: 300 zł/os./quad

Mini quady elektryczne

Jazda po wyznaczonym płaskim torze, dzieci 4-8 lat (waga do 25 kg).

W tym quad 2 quady, 2 kask, instruktaż, zasilanie quada, teren.

300 zł/godz.

Wypożyczenie stroju

Kombinezon ochraniacze na buty, rękawiczki dla dorosłych, na czas jazdy quadem.

20 zł/szt.

Powyższy cennik dotyczy jazd indywidualnych oraz grup. Każda impreza grupowa kalkulowana jest indywidualnie.

Jazdy quadami realizujemy w grupach maksymalnie 3-4 osobowych + instruktor. W przypadku większych grup w czasie oczekiwania na jazdę proponujemy dodatkowe atrakcje lub ognisko lub grilla. Zapytaj o szczegóły przy rezerwacji. Ograniczenie ilości spowodowane jest bezpieczeństwem uczestników, a nie ograniczeniem sprzętowym.

Rezerwacja terminów

Rezerwacja terminów tylko drogą pisemną przez formularz kontaktowy.  Rezerwacje przyjmowane są wg kolejności wpływających maili oraz wpłat.

W przypadku braku potwierdzenia mailowego w ciągu 24 godzin po dokonaniu rezerwacji proszę o ponowny kontakt email.

Nasz pracownik sprawdzi dostępność terminów i wpisze dane kontaktowe do naszego systemu.

Przybycie mniejszej ilości osób niż zarezerwowana, jest równoznaczne z utratą zadatku za osoby, które nie przybyły (nie podlega wymianie na inne usługi).

Po złożeniu zapytania emailem prześlemy Państwu ofertę opisową wraz z wyceną.

Po złożeniu wstępnej rezerwacji emailem prześlemy Państwu potwierdzenie wstępnej rezerwacji na podany adres e-mail wraz z ofertą. Rezerwacja wstępna ważna jest przez 72 godziny i w jej czasie kolejnym krokiem jest wpłacenie w wyznaczonym terminie zadatku w kwocie minimum 50 zł od osoby w celu potwierdzenia rezerwacji. Rezerwacje terminów nie dłużej niż 72 godziny.
Wysokość zadatku może zostać zwiększona w zależności od konfiguracji atrakcji oraz kwoty końcowej zamówienia – dotyczy imprez z wieloma atrakcjami – indywidualnych kalkulacji.

Prosimy nie wpłacać zadatku, jeśli nie otrzymacie Państwo pisemnego potwierdzenia rezerwacji. Wpłaty dokonane bez naszego pisemnego potwierdzenia rezerwacji będą zwracane na konto, z którego wpłyną z pomniejszeniem o koszt wykonania zwrotnego przelewu – status rezerwacji nieprzyjeta.

Rozliczenie końcowe najpóźniej po zakończeniu gry płatne tylko gotówką lub przedpłata przed imprezą pełna wpłata na konto przelewem.
Data wpłaty zadatku określana w potwierdzeniu rezerwacji jest terminem maksymalnym, a wpłata rozumiana jest jako należność zaksięgowaną w tym terminie na naszym koncie.

Wpłaty prosimy dokonywać wraz z podaniem wymaganych informacji tylko i wyłącznie w sposób podany w potwierdzeniu rezerwacji. W przypadku wpłat przez inną osobę niż rezerwujący, należy wskazać nazwisko rezerwującego w treści przelewu.

Po zaksięgowaniu zadatku rezerwacja opłacona zostaje potwierdzona e-mailem.

W przypadku nie wpłacenia zadatku w wyznaczonym terminie, rezerwacja zostanie skasowana bez powiadomienia.

W przypadku potwierdzenia rezerwacji i nie stawienia się grupy na miejscu w wyznaczonym terminie, zadatek nie podlega zwrotowi!