CENNIK

O więcej naszych atrakcji i możliwości zapytaj podczas rezerwacji

Cennik Paintball

PAKIET 400

Pakiet dla grup, w której wszyscy uczestnicy z grupy jednogłośnie z góry podczas rezerwacji decydują się na (400 szt. kulek, marker, butla, gaz Co2 lub HP, maska, rękawiczki, kombinezon) promocyjne ceny pakietów ważne tylko przy wcześniejszej rezerwacji pakietu dla całej grupy.

150 zł/os.

PAKIET 500

Pakiet dla grup, w której wszyscy uczestnicy jednogłośnie z góry podczas rezerwacji decydują się na (500 szt. kulek, marker, butla, gaz Co2 lub HP, maska, rękawiczki, kombinezon) promocyjne ceny pakietów ważne tylko przy wcześniejszej rezerwacji pakietu dla całej grupy.

165 zł/os.

PAKIET TAKTYK 800

Pakiet dla grupy minimum 8 osób zawiera: 800 kulek/osobę, pirotechnikę, zaawansowane scenariusze wraz z rekwizytami, radiokomunikacja podczas gry oraz karabinki full auto dla wybranych graczy funkcyjnych.

290 zł/os.

PAKIET 200

Pakiet (200 szt. kulek, marker, butla, gaz Co2 lub HP, maska, rękawiczki, kombinezon).

95 zł/os.

Dodatkowe kulki

30 zł/100szt.

Voucher –  możliwość zakupu kuponu wieloosobowego z usługami skonfigurowanymi wg potrzeby – zapraszamy do kontaktu tel. 511 988 427

wartość zależna od wybranych usług

DODATEK DO PAKIETÓW

Opis: Całość gry – wszystkie scenariusze zamknięte fabułą (II Wojna Światowa, Afganistan, Mongolia lub Gwiezdne Wojny – scenariusz zależny od wielkości grupy, wieku uczestników i warunków pogodowych – wybór zależy tylko od instruktora).
Cena zawiera: rekwizyty związane z tematyką, środki pirotechniczne oraz specjalne wyposażenie.
Gry fabularne dostępne wyłączenie dla grup powyżej 20 osób.

30 zł/os.

Cennik Paintball dla dzieci

Paintball Junior (SPLATMASTER) wiek 7 – 13 lat

Jest to najczęściej wybierana atrakcja na urodziny oraz wycieczki klasowe.

Cena od osoby przy minimum 12 osobach.

80 zł/os.

Paintball LITE (SPLATMASTER) wiek 11 – 16 lat

Jest to najczęściej wybierana atrakcja na urodziny oraz wycieczki klasowe.

Pakiet 500 kulek, markery FT12 kalibru 0,50

Cena od osoby przy minimum 10 osobach.

150 zł/os.

Dodatkowe kulki

30 zł/100szt.

Jazda terenowa

W tym quad, kask, ochraniacze na buty, instruktaż, paliwo, instruktor pilot.
Uwaga! Rezerwacja minimalna to 4 osoby na 30 minut lub 2 na 60 minut.

30 min: 170 zł/os./quad
60 min: 340 zł/os./quad

Jazda terenowa quadem – instruktor wozi dzieci

W tym quad, kask, instruktor, paliwo.

60 min: 340 zł/os./quad

Voucher 1 osobowy na 60 minut jazdy 

ważny 6 miesięcy, wersja elektroniczna do samodzielnego wydruku.

Voucher 2 osobowy na 60 minut jazdy 

ważny 6 miesięcy, wersja elektroniczna do samodzielnego wydruku.

60 min: 340 zł/os./quad

60 min: 680 zł/os./quad

Mini quady elektryczne

Jazda po wyznaczonym płaskim torze, dzieci 4-8 lat (waga do 25 kg).

W tym quad 2 quady, 2 kask, instruktaż, zasilanie quada, teren.
Wynajem możliwy na minimum 1 godzinę

400 zł/godz.

Wypożyczenie stroju na czas  jazdy quadami

Kombinezon ochraniacze na buty, rękawiczki dla dorosłych, na czas jazdy quadem. Na czas jazdy quadami sugerujemy przygotować sobie obuwie z twardą podeszwą.

20 zł/szt.

Powyższy cennik dotyczy jazd indywidualnych oraz grup. Każda impreza grupowa kalkulowana jest indywidualnie.

Jazdy quadami realizujemy w grupach maksymalnie 3-4 osobowych + instruktor. W przypadku większych grup w czasie oczekiwania na jazdę proponujemy dodatkowe atrakcje, skorzystanie z  ogniska lub grilla. Zapytaj o szczegóły przy rezerwacji. Ograniczenie ilości spowodowane jest bezpieczeństwem uczestników, a nie ograniczeniem sprzętowym.

Rezerwacja terminu

Rezerwacja terminu:

Rezerwacja terminu możliwa jest wyłącznie drogą pisemną poprzez formularz kontaktowy. Rezerwacje są przyjmowane według kolejności wpływających maili oraz wpłat. W przypadku braku potwierdzenia mailowego w ciągu 24 godzin po dokonaniu rezerwacji, prosimy o ponowny kontakt email. Nasz pracownik sprawdzi dostępność terminów i wpisze dane kontaktowe do naszego systemu.

Potwierdzenie rezerwacji:

Po złożeniu zapytania emailem, prześlemy Państwu ofertę opisową wraz z wyceną. Po złożeniu wstępnej rezerwacji emailem, otrzymają Państwo potwierdzenie wstępnej rezerwacji na podany adres e-mail wraz z ofertą. Rezerwacja wstępna ważna jest przez 72 godziny, a kolejnym krokiem jest wpłacenie w wyznaczonym terminie zadatku w kwocie minimum 50 zł od osoby w celu potwierdzenia rezerwacji. Wysokość zadatku może zostać zwiększona w zależności od konfiguracji atrakcji oraz kwoty końcowej zamówienia, dotyczy to imprez z wieloma atrakcjami – indywidualnych kalkulacji.

Wpłata zadatku:

Prosimy nie dokonywać wpłaty zadatku, jeśli nie otrzymaliście pisemnego potwierdzenia rezerwacji. Wpłaty bez takiego potwierdzenia zostaną zwrócone na Państwa konto pomniejszone o koszty związane z wykonaniem zwrotnego przelewu. Status rezerwacji zostanie uznany za nieprzyjęty.

Rozliczenie końcowe:

Rozliczenie końcowe następuje najpóźniej po zakończeniu gry i może być dokonane tylko gotówką lub poprzez przedpłatę na konto przelewem przed imprezą. Data wpłaty zadatku określona w potwierdzeniu rezerwacji jest terminem ostatecznym, a wpłata uznawana jest za dokonaną, gdy środki zostaną zaksięgowane na naszym koncie w ustalonym terminie.

Potwierdzenie dokonanej wpłaty:

Po zaksięgowaniu zadatku, rezerwacja opłacona zostaje potwierdzona e-mailem. W przypadku nie wpłacenia zadatku w wyznaczonym terminie, rezerwacja zostanie skasowana bez powiadomienia.

Uwagi dotyczące płatności:

Wpłaty prosimy dokonywać wraz z podaniem wymaganych informacji tylko i wyłącznie w sposób podany w potwierdzeniu rezerwacji. W przypadku wpłat przez inną osobę niż rezerwujący, należy wskazać nazwisko rezerwującego w treści przelewu.

Uwaga dotycząca nieobecności:

W przypadku potwierdzenia rezerwacji i nie stawienia się grupy na miejscu w wyznaczonym terminie, zadatek nie podlega zwrotowi!