PAINTBALL

Dla kobiet, mężczyzn i dzieci

U nas możesz zagrać nawet jeśli nie masz swojej grupy, ponieważ niemal każda nasza grupa jest otwarta. Można się przyłączyć do większej ekipy i zagrać ciekawsze gry.

PAINTBALL – “… jest jedną z nowoczesnych form aktywnego wypoczynku, sportem XXI wieku.W chwili obecnej jest najmodniejszą grą – zabawą strategiczną na świecie, dla wszystkich, którzy lubią mocne wrażenia i sportową rywalizację. Setki firm na całym świecie uczestniczy w rozgrywkach paintballowych. Dają one wypoczynek i rozluźnienie po trudach pracy tygodnia. Największym atutem paintballa jest to, że pokazuje on prawdziwą naturę człowieka.”. To prawdziwa wojna na kolorowe kulki z farbą. Jedyna szansa, aby poczuć się myśliwym i zwierzyną w jednym momencie. To gra dostarczająca duże dawki adrenaliny oraz duża szansa na rozładowanie napiętej atmosfery w grupie lub zespole. Uczy pracy w zespole oraz integruje jego członków.

Dołącz do grupy

Zadzwoń 511 988 427 wyślij zapytanie i sprawdź kiedy można się do kogoś dołączyć. Grupy łączymy maksymalnie do 40 osób na jednym polu paintballowym. Jednocześnie na naszych 3 polach możemy obsługiwać na własnym sprzęcie nawet do 100 osób.

Indywidualny pakiet

Nasza oferta pozwala wybrać dla siebie indywidualny pakiet z możliwością połączenia kilku atrakcji w promocyjnej cenie. Jeśli organizujesz imprezę zapytaj podczas rezerwacji, co ciekawego możemy zaoferować dla Twojej grupy.

Miejscem rozpoczęcia i zakończenia zabawy jest baza techniczna gdzie spotykacie Państwo instruktora prowadzącego całość imprezy. Po przedstawieniu instruktorów następuje umundurowanie i podział na 2 grupy w przybliżeniu równej ilości osób, umundurowanie oraz sprzęt rozliczamy na koniec zabawy, czyli po zakończeniu paintballa. W przypadku imprez z dodatkowymi atrakcjami są one realizowane wymiennie lub w trakcie co zależne jest od ustalonego programu. Przed rozpoczęciem instruktorzy prowadzą szkolenie z obsługi sprzętu jak i bezpieczeństwa, a w trakcie gier aranżację scenariuszy oraz udzielają wszelkich informacji dotyczących zasad nadzorując realizację atrakcji.

Do dyspozycji oddajemy Państwu markery, maski ochronne na głowę, odzież ochronną (spodnie i bluza lub kombinezon) w kolorach maskujących oraz ustaloną ilość kulek wg kalkulatora ofertowego … szt./osobę. Proponujemy różne scenariusze gier w zależności od zaangażowania uczestników i pola na którym realizowana jest gra. Jeśli chodzi o ilość kulek można zwiększyć limit. Dla uczestników na czas gry przekazujemy markery z butlami HP lub CO2, maski, rękawiczki, spodnie i bluzy).

POLE to teren ok. 2 hektarów łącznie obejmujący dwie strefy i dwa niezależne pola paintballowe ogrodzone po obwodzie siatką o wysokości 3 metrów. W skład pól wchodzą tereny łąki, na której znajdują się murowane budynki, bunkry, zasłony z opon, kręgi, rów z wodą i wiele innych przeszkód i zasłon, które budowaliśmy tak, aby jak najlepiej zagospodarować teren dawnego poligonu wojskowego.

Jeśli wybierasz pakiet podstawowy i dokupisz na miejscu 200 kulek nie ma możliwości rozliczenia tego jako pakiet promocyjny .
Przeliczenie wg: pakiet podstawowy + 20 zł każde dodatkowe 100 szt. kulek.
Promocyjny pakiet tylko dla zdecydowanych grup podczas rezerwacji deklarujących jednolity pakiet dla wszystkich uczestników. Istnieje możliwość realizacji różnych opcji jazd quadami, w tym uczestnik paintballa schodzi na czas jazdy z gry lub grupa grilluje przed lub po paintballu, w tym czasie są jazdy).
Nie obsługujemy klientów z własnymi kulkami bez względu na zamówiony pakiet.