PAINTBALL

Dla kobiet, mężczyzn i dzieci

Gotowy na prawdziwą ekscytację?

Wejdź do świata gry w paintball i poczuj dreszczyk adrenaliny, który sprawi, że twoje serce będzie biło mocniej!

Zbierz ekipę i weź udział w emocjonujących bitwach pełnych strategii i zwrotów akcji. Zdobądź przyjacół, przeżyj przygody i stwórz niezapomniane wspomnienia na polu do gry w painball.

Czekamy na Ciebie, bo w paintballu każda chwila jest niepowtarzalna!

PAINTBALL – “… jest jedną z nowoczesnych form aktywnego wypoczynku, sportem XXI wieku.W chwili obecnej jest najmodniejszą grą – zabawą strategiczną na świecie, dla wszystkich, którzy lubią mocne wrażenia i sportową rywalizację. Setki firm na całym świecie uczestniczy w rozgrywkach paintballowych. Dają one wypoczynek i rozluźnienie po trudach pracy tygodnia. Największym atutem paintballa jest to, że pokazuje on prawdziwą naturę człowieka.”

To prawdziwa wojna na kolorowe kulki z farbą. Jedyna szansa, aby poczuć się myśliwym i zwierzyną w jednym momencie. To gra dostarczająca duże dawki adrenaliny oraz duża szansa na rozładowanie napiętej atmosfery w grupie lub zespole. Uczy pracy w zespole oraz integruje jego członków.

Zanurz się w grze nawet bez własnej ekipy!

W sezonie często mamy otwarte grupy, więc wystarczy, że zadzwonisz, aby dołączyć. Gra w większej grupie to nie tylko więcej akcji, ale także bogatsze scenariusze i większa dynamika.

Sprawdź sam!

Dołącz do grupy

Zadzwoń 511 988 427 wyślij zapytanie i sprawdź kiedy można się do kogoś dołączyć. Grupy łączymy maksymalnie do 40 osób na jednym polu paintballowym. Jednocześnie na naszych 3 polach możemy obsługiwać na własnym sprzęcie nawet do 100 osób.

Indywidualny pakiet

Nasza oferta pozwala wybrać dla siebie indywidualny pakiet z możliwością połączenia kilku atrakcji w promocyjnej cenie. Jeśli organizujesz imprezę zapytaj podczas rezerwacji, co ciekawego możemy zaoferować dla Twojej grupy.

Przebieg gry w paintball: od rozpoczęcia do zakończenia

  • Miejscem rozpoczęcia i zakończenia zabawy jest baza techniczna, gdzie spotykacie Państwo instruktora prowadzącego całość imprezy.
  • Po przedstawieniu instruktorów następuje umundurowanie i podział na 2 grupy w przybliżeniu równej ilości osób.
  • Umundurowanie oraz sprzęt rozliczamy na koniec zabawy, czyli po zakończeniu paintballa.
  • W przypadku imprez z dodatkowymi atrakcjami są one realizowane wymiennie lub w trakcie, co zależne jest od ustalonego programu.
  • Przed rozpoczęciem, instruktorzy prowadzą szkolenie z obsługi sprzętu oraz zasad bezpieczeństwa.
  • Instruktorzy w trakcie gry aranżują scenariusz oraz udzielają wszelkich informacji dotyczących zasad, tak aby gra paintballowa była jak najbardziej emocjonująca.

Do dyspozycji oddajemy Państwu markery, maski ochronne na głowę, odzież ochronną (spodnie i bluza lub kombinezon) w kolorach maskujących oraz ustaloną ilość kulek wg wybranego pakietu. Proponujemy różne scenariusze gier w zależności od zaangażowania uczestników i pola na którym realizowana jest gra. Jeśli chodzi o ilość kulek można zwiększyć limit. Dla uczestników na czas gry przekazujemy markery z butlami HP lub CO2, maski, rękawiczki, spodnie i bluzy.

Gdzie gramy?

POLA DO GRY W PAINTBALL to teren ok. 2 hektarów łącznie obejmujący dwie strefy i dwa niezależne pola ogrodzone po obwodzie siatką o wysokości 3 metrów. W skład pól wchodzi teren łąki, na której znajdują się murowane budynki, bunkry, zasłony z opon, kręgi, rów z wodą i wiele innych przeszkód oraz zasłon, które budowaliśmy tak, aby jak najlepiej zagospodarować teren dawnego poligonu wojskowego.
Przeliczenie wg: wybrany pakiet  + cena za każde dodatkowe 100 szt. kulek.

Dodatkowa opcja – jazda quadem w terenie

Istnieje możliwość realizacji jazd quadami. W czasie uczestnicy paintballu mogą schodzić z gry na czas jazdy quadem lub grupa może grillować przed lub po paintballu i w tym czasie uczestnicy korzystają z jazd quadami.

Nie obsługujemy klientów z własnymi kulkami bez względu na zamówiony pakiet.