O NAS

Park Rozrywki Ekstremalnej „Fort Przygody”

Nasza Misja

Fort Przygody nasza nazwa to nie przypadek, to naprawdę stylowa lokalizacja i spotkanie z przygodą. Paintball oraz organizacja imprez integracyjnych to nasza pasja.

Organizujemy specjalne imprezy dla szkół, imprezy dla dzieci, eventy biznesowe, targi i wystawy, promocje marki, pikniki firmowe, imprezy urodzinowe i wiele innych. Dysponujemy kilkudziesięcioma markerami paintballowymi, mamy kilkaset sztuk mundurów, własne sprężarki, quady i dziesiątki sztuk innego sprzętu potrzebnego do profesjonalnego zorganizowania wspaniałej zabawy ,oraz oczywiście sztab ludzi odpowiedzialnych za przebieg imprezy.

Fort Przygody powstał w 2011 roku w wyniku połączenia pasji z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się tym już 14 lat i dzięki naszym doświadczeniom nagromadzonym przez te wszystkie lata, jesteśmy w stanie profesjonalnie obsłużyć każdą imprezę integracyjną. W ramach firmy prowadzimy działalność stacjonarną i wyjazdową. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji imprez na terenie Gór Sowich oraz sprawdzoną bazą noclegową i gastronomiczną. W ramach firmy prowadzimy działalność stacjonarną i wyjazdową.

Działalność stacjonarna

To działający 7 dni w tygodniu z wyłączeniem świąt– Park Rozrywki Ekstremalnej „Fort Przygody” (istnieje możliwość skorzystania z parku w święta po ustaleniu warunków) oferujący usługi w zakresie organizacji aktywnych imprez integracyjnych, rekreacyjnych, motywacyjnych i eventów.
Tylko u nas w jednym miejscu możesz zorganizować przygodową imprezę zawierającą: paintball, quady, offroad, mosty linowe nad wodą, spływ pontonowy lub kajakowy, gry na orientację, zawody strzeleckie, animacje dla dzieci, dmuchańce oraz wiele innych ciekawych atrakcji.

Działalność mobilna

W ramach tej działalności oferujemy organizację imprez poza terenem naszego parku, w miejscu zleconym przez Państwa lub zaproponowanym przez nas zawierającą powyższe atrakcje wzbogacone o zwiedzanie obiektów historyczno-militarnych, mobilne pole paintballowe, gry scenariuszowe LARP, zjazdy linowe, jazdy offroad i quadami, noclegi z wyżywieniem itp. Każda impreza jest przygotowywana i kalkulowana indywidualnie do potrzeb naszych klientów.

Dlaczego my?

R

Stanowimy zgrany zespół

Mamy profesjonalne podejście w każdym calu.

R

Nasza oferta jest kompleksowa

Detale przygotowujemy z dużym realizmem.

R

Sprzęt spełnia wszystkie atesty

Magazyny wypełnione rekwizytami i akcesoriami.

Robert Kepowicz

Robert Kępowicz

Robert Kepowicz

Sylwester Pałuk

Poczytaj, co o nas piszą